Language

This is an example Player List. As a new SportsPress user, you should go to your dashboard to delete this Player List and create new Player Lists for your content. Have fun!

Player Ranking

ИгрокКоманда
Гирик ЮлианМужская национальная команда
Супрунович ДианаБерезина
Шинкель АлексейБГК «Мешков Брест»
Михальчук СергейГомель (мужчины)
Даугирдас ДенисМашека (Могилев)
Жмако ПолинаБерестье
КРИВЕНКО ВладиславСКА Минск
Чжу Ши ЦзеАист Китая
Басевич ДарьяБНТУ-БелАЗ
Капаев АрсенийМашека (Могилев)
Зеневич ДмитрийБГУФК-СКА-РГУОР
Жао Юань ЮаньАист Китая
Лукьянчук ЮрийМужская национальная команда
Лоскот СофияРГУОР-Сборная-2004
Зинченко ВиталийГомель (мужчины)
Матвеенко ДмитрийБГУФК-СКА-РГУОР
Лалакина ОльгаБерезина
Шаповалова ДарьяГомель (женщины)
Зеневич ДмитрийPlayer Ranking
Хоменко КсенияГородничанка
Дуда ПавелМужская национальная команда
СТАСЮК ЕгорСКА Минск
Шулега ДаринаБНТУ-БелАЗ
Елисеева ЯнинаЖенская национальная команда
Сотникова ЯнаБНТУ-БелАЗ
Рябченко АннаЖенская национальная команда
Сивуха АнастасияБерестье
Романович АльбинаГородничанка
Пласконная ДарьяРГУОР-Сборная-2004
Сивуха АнастасияЖенская национальная команда
Скрипак КристинаЖенская национальная команда
Мороз ИванМужская национальная команда
Вайлупова АннаБерестье
Бабич АринаБерестье
Алехин НиколайБГК «Мешков Брест»
Свидунович ДарьяЖенская национальная команда
Пашко АннаГородничанка
Пилюк МихаилГомель (мужчины)
Кревчик МатвейМашека (Могилев)
Вергейчик ДанилаБГК «Мешков Брест»
Самсонова ТатьянаЖенская национальная команда
Лю Чжао ЛянАист Китая
Усик ИльяБГК «Мешков Брест»
Шумак ВячеславPlayer Ranking
Пипченкова ЮлияВитебчанка
Рощупкина ВероникаГородничанка
Пасюк ЕвгенийКронон (Гродно)
Артюхова КсенияБерезина
Анисько УльянаБерестье
Макаренко АнастасияГомель (женщины)
Троян МарияБНТУ-БелАЗ
Шумак ВячеславБГК «Мешков Брест»
Ёжикова КаринаЖенская национальная команда
Гутова ВалерияЖенская национальная команда
Кишов АлексейМужская национальная команда
Саратовский ИванГомель (мужчины)
Риморова ЕкатеринаРГУОР-Сборная-2004
Кириченко ДаниилМашека (Могилев)
ГАЙДУК АлексейСКА Минск
Клименко ЭдуардБГК «Мешков Брест»
Губчик ЕкатеринаЖенская национальная команда
У ЖуйфаньАист Китая
Рябченко АннаГородничанка
Шаг ДианаВитебчанка
Карловский АлексейГомель (мужчины)
Тубилевич ЯрославКронон (Гродно)
Ковалевский ЕгорМашека (Могилев)
ШАБЕЛЬНИКОВ СтаниславСКА Минск
Баранов МаксимБГК «Мешков Брест»
Баранов МаксимМужская национальная команда
Бержанина МарияРГУОР-Сборная-2004
Шпак НелинаГородничанка
КАМЫШИК ДмитрийСКА Минск
Мукасей КириллМашека (Могилев)
КОВАЛЕВ КонстантинСКА Минск
Чхэн СюАист Китая
Иванчикова ЮлияБНТУ-БелАЗ
Юринок АндрейМужская национальная команда
Новицкая АнжеликаГородничанка
Красовский МаксимГомель (мужчины)
Климук МарияБерестье
Ярош ЭдуардБГК «Мешков Брест»
БЕЛЫЙ ДаниилСКА Минск
Матияшевич МаркоБГК «Мешков Брест»
ЛАДУТЬКО ЕвгенийСКА Минск
Скрипак ВикторГомель (мужчины)
Скрипак КристинаГомель (женщины)
УДОВЕНЯ МатвейСКА Минск
Деренговская АлисаРГУОР-Сборная-2004
Варвашеня АнгелинаРГУОР-Сборная-2004
Субботина ЕкатеринаРГУОР-Сборная-2004
Шафалович СтаниславГомель (мужчины)
Андреев ПавелБГК «Мешков Брест»
Лукьянчик МарияРГУОР-Сборная-2004
Кожедуб ИгорьГомель (мужчины)
Снежко СнежанаБерестье
Редька АннаГомель (женщины)
САДОВСКИЙ СтаниславСКА Минск
Куран ВалентинБГК «Мешков Брест»
Томашук ИльяГомель (мужчины)
Черник ДаниилКронон (Гродно)
Бохан ВячеславМужская национальная команда
Орлова ВладиславаБНТУ-БелАЗ
Дмитрусик СтепанБГУФК-СКА-РГУОР
Пушкин АндрейМужская национальная команда
Бронич ТимофейГомель (мужчины)
Суровец МаринаГомель (женщины)
Моторин ЕгорМашека (Могилев)
Ермаков АлексейБГУФК-СКА-РГУОР
Силко ВалентинКронон (Гродно)
Свидунович ДарьяБерестье
Секерич ДаниилМашека (Могилев)
Алехин НиколайМужская национальная команда
Минченко ЕгорГомель (мужчины)
Журов СергейГомель (мужчины)
Котов ВадимМашека (Могилев)
Гайдученко ВадимМужская национальная команда
Красочко АртемБГУФК-СКА-РГУОР
Стеванович ДаркоБГК «Мешков Брест»
Рублевский АлександрСКА Минск
Карпилович ДмитрийБГУФК-СКА-РГУОР
Булова ПолинаГородничанка
Войтулевич ВалентинаЖенская национальная команда
ПУШКИН АндрейСКА Минск
Чмель АндрейБГК «Мешков Брест»
Плющай АннаБерезина
Погребицкая ТатьянаБерестье
Подшивалов АлександрМужская национальная команда
Пигалев ЕгорБГУФК-СКА-РГУОР
Ермолинский ВячеславМашека (Могилев)
Рабчинский КириллБГУФК-СКА-РГУОР
Олешко НикитаКронон (Гродно)
Синкевич ЕкатеринаБерезина
Здончик УльянаРГУОР-Сборная-2004
Тарасевич ОлегБГК «Мешков Брест»
Меженников ИльяГомель (мужчины)
Сельвесюк АртемМужская национальная команда
Сельвесюк АртемБГК «Мешков Брест»
Корсак ВладимирГомель (мужчины)
АСТАПОВ ВладиславСКА Минск
Мокат ИринаЖенская национальная команда
Мазун ДарьяБерестье
ЧИЖИК НикитаСКА Минск
Елисеева ЯнинаБНТУ-БелАЗ
БЕЛЯВСКИЙ ИгорьСКА Минск
Парфенчик ПавелМашека (Могилев)
ПЕТРОВИЧ АлександрСКА Минск
Рогачевский ПавелКронон (Гродно)
ПЕТРОВИЧ АлександрСборные
Игнатчик ВладиславКронон (Гродно)
Удовеня МатвейМужская национальная команда
Самойло КириллМужская национальная команда
Богданович ВалерийМашека (Могилев)
Бурдук ЛилияБерестье
Бурдук ЛилияЖенская национальная команда
Беринчик ДианаБерестье
Пешкур ЕвгенийГомель (мужчины)
Самойленко ЛадаГомель (женщины)
Рабушко АртемМашека (Могилев)
НЕМКОВ ПавелСКА Минск
Гесть НатальяЖенская национальная команда
Вайлупов НикитаМужская национальная команда
Лукашенок АнтонБГУФК-СКА-РГУОР
Королев ВладиславБГУФК-СКА-РГУОР
Королек АртемМужская национальная команда
Коновал МарияЖенская национальная команда
Царев МаксимБГУФК-СКА-РГУОР
Янковская ВалентинаБНТУ-БелАЗ
Дорощенко ЯнаРГУОР-Сборная-2004
Троянович СтаниславГомель (мужчины)
Герасимчик ВикторияВитебчанка
Салей АнастасияГородничанка
Ребдело ДмитрийГомель (мужчины)
Барбашинский МатвейБГУФК-СКА-РГУОР
Позняк БогданКронон (Гродно)
Астафьева ЕленаБерезина
Войтович ВиолетаБерестье
Датчук ДмитрийМашека (Могилев)
Артюховская АнастасияБерестье
Портягина ЕленаГомель (женщины)
Будейко ЕгорБГК «Мешков Брест»
Сухомирова АннаБНТУ-БелАЗ
Кулак АнастасияЖенская национальная команда
Хомуськова АнастасияВитебчанка
Цвирко ВероникаГородничанка
Бегун ДмитрийГомель (мужчины)
Хэ ЧженАист Китая
Чмыхова КристинаГомель (женщины)
Кохно МартаБерезина
ГИРИК ЮлианСКА Минск
Ильина ДианаЖенская национальная команда
Федорович ВалерияВитебчанка
Булова ЮлияГородничанка
Ященко АндрейГомель (мужчины)
Руденко ЮлияБерезина
Жданович АннаРГУОР-Сборная-2004
Цыганков АнтонМашека (Могилев)
Сун Фан ВэйАист Китая
Тризно АленаБерестье
Василевская НаталияЖенская национальная команда
Кулак АртемМужская национальная команда
Романова АнастасияВитебчанка
Машута ПолинаРГУОР-Сборная-2004
Савкина ВарвараГомель (женщины)
Граховская АнастасияВитебчанка
Зинейкин ИванБГУФК-СКА-РГУОР
Шибалович ДарьяРГУОР-Сборная-2004
Витрук ИгорьКронон (Гродно)
Новицкая ОльгаРГУОР-Сборная-2004
Соловьев АлексейБГК «Мешков Брест»
Анисько УльянаРГУОР-Сборная-2004
Солоневич ЕкатеринаГородничанка
Канчак ВладиславБГУФК-СКА-РГУОР
Попруга АнгелинаБерезина
Григоревич АнастасияБерезина
Вакулова АнастасияБерезина
Абрамова КсенияБерезина
Машута ПолинаБерестье
Самсонова ТатьянаГомель (женщины)
Сафонова АлесяБНТУ-БелАЗ
Костусев ИгорьМашека (Могилев)
Новиков ДаниилМашека (Могилев)
Хуан Пхэй ЦзеАист Китая
Чхэн Хай ЦзиньАист Китая
Се Цин ЛунАист Китая
Петрачкова УльянаБНТУ-БелАЗ
Кишко АлинаБНТУ-БелАЗ
Троян ПолинаБНТУ-БелАЗ
Бакун КаринаГородничанка
Мацкевич ИванМужская национальная команда
Уманец ЕленаГомель (женщины)
Чжан Тхень ЦзиньАист Китая
САМОЙЛО КириллСКА Минск
Чжан ЧхангкэАист Китая
Кулеш ВладиславМужская национальная команда
Криводубская АнастасияВитебчанка
Бородич НиколайКронон (Гродно)
Хабибов РусланМашека (Могилев)
ХМЕЛЬКОВ ДмитрийСКА Минск
Шинкарук ИринаЖенская национальная команда
Кунцевич ЮлияЖенская национальная команда
Попкова ДарьяГомель (женщины)
Куштын СветланаВитебчанка
Дроздова МарияГородничанка
Будько АлександрКронон (Гродно)
Койро АнастасияРГУОР-Сборная-2004
Маркова НаталияГомель (женщины)
КОЛОС КириллСКА Минск
Заболотин ДенисБГК «Мешков Брест»
Мартинович УльянаБНТУ-БелАЗ
Кан ХуАист Китая
Филипчик ЕлизаветаРГУОР-Сборная-2004
Снежко СнежанаЖенская национальная команда
Качко ГригорийБГУФК-СКА-РГУОР
Несвадьба МаксимКронон (Гродно)
Алексеюк ЕленаБерестье
Кравченко ИннаГомель (женщины)
Сотник АлександрМашека (Могилев)
Цзи ЮАист Китая
Рубенков ВладимирБГК «Мешков Брест»
Шинкель АлексейМужская национальная команда
Солдатенко ВячеславМужская национальная команда
Емельяненко ДарьяВитебчанка
Русилко ВероникаГородничанка
Карнабедин НикитаГомель (мужчины)
Лукашевич АлександрКронон (Гродно)
Леванкова АлинаРГУОР-Сборная-2004
НИКАНОВИЧ ЕвгенийСКА Минск
Юринок АндрейБГК «Мешков Брест»
Сороговец АнастасияВитебчанка
Ролинская ВалерияВитебчанка
Грацкевич ЮлияЖенская национальная команда
Кравцов ДмитрийГомель (мужчины)
Бурчак МихаилБГУФК-СКА-РГУОР
Минушова ЕленаБерестье
Ли ШуанАист Китая
Филипчик ЕлизаветаБНТУ-БелАЗ
Погребицкая ТатьянаЖенская национальная команда
Карвацкий АртурМужская национальная команда
Пташинская ЗарянаГородничанка
Бурчак МихаилБГУФК-СКА-РГУОР
Юркавец НатальяБерезина
Хэ Си НьянАист Китая
Видёрчик ВалерияБерестье
Чайковский ЯрославМашека (Могилев)
Чжоу ЧжунькуньАист Китая
Артамонов ДмитрийБГК «Мешков Брест»
Кудрявцева РегинаБНТУ-БелАЗ
Вакулич ДарьяЖенская национальная команда
Кривенко ВладиславМужская национальная команда
Ничей ВиталийКронон (Гродно)
Черневская РенатаГородничанка
Васильчик АндрейКронон (Гродно)
Воюш КонстантинМашека (Могилев)
Селицкий ИгнатКронон (Гродно)
Губчик ЕкатеринаГомель (женщины)
У ХаоАист Китая
Подшивалов АлександрБГК «Мешков Брест»
Бурова АннаБНТУ-БелАЗ
Пуховский БорисМужская национальная команда
Лазаревич АлександраВитебчанка
Константинова ВалерияГородничанка
Костко ВикторияБерезина
Евтушевская ДарьяВитебчанка
Данилевич АленаГомель (женщины)
Чхэн Хай ЦзиньАист Китая
Вакулич ДарьяБНТУ-БелАЗ
Котина НаталияЖенская национальная команда
Астрашапкин ОлегМужская национальная команда
Кунцевич ВалерияВитебчанка
Стефанская ВероникаБерезина
Вечерская ИринаРГУОР-Сборная-2004
Баранчик ТимофейБГУФК-СКА-РГУОР
Артюхович ЛилияЖенская национальная команда
Пучко ИринаБерестье
Матвейчук ЕваБерезина
Даньшина НаталияГомель (женщины)
ШЕПЕЛЕНКО АлексейСКА Минск
Цзинь Юн ФэнАист Китая
Сотникова ЯнаЖенская национальная команда
Сукало ВладиславГомель (мужчины)
Рублевский АлександрБГУФК-СКА-РГУОР
Жуковец ВладимирБГУФК-СКА-РГУОР
Бакун ДаниилКронон (Гродно)
Камышик ДмитрийМужская национальная команда
Чжоу ЧжетхаоАист Китая
Караба НиколайБГК «Мешков Брест»
Казека МарияРГУОР-Сборная-2004
Евтушевская ЕкатеринаВитебчанка
Леонов МатвейБГУФК-СКА-РГУОР
Петручик ТатьянаБерестье
Воронова ДарьяГомель (женщины)
Артюхович ЛилияБНТУ-БелАЗ
Синякова КаринаБерезина